beiratkozás vecsey iskola

Beiratkozás   Vécsey Iskola 20232024.

Kedves Szülők!

Cikkünkben az előzetes online beiratkozást támogató szülői tájékoztató segédletet olvashatják.

Kedves Szülők!

2023. január 25-én 16:15 órától a Vécsey Tagintézményben SPORTKÓSTOLÓ címmel beiskolázási programot szervezünk leendő első osztályosaink és szüleik számára, ahol bemutatjuk a sportolási lehetőségeket.

Kedves Érdeklődők!

2022. október 20-án, egy nappal a korábban meghirdetett időpont után Nyílt napra várjuk a Vécsey iránt érdeklődő szülőket ovodás gyermekeikkel együtt!

Éliás Szabolcsné Gyöngyi néni a matematika rejtelmeibe, Kis-Tóth Panna pedig a mesék világába kalauzolja el játékos foglalkozáson az ifjú nebulókat!

Reméljük, hogy szülőnek-gyereknek egyaránt nagy élmény lesz ez a 8 órakor kezdődő, kb. két órás program.

Mindenkit várunk szeretettel!

Kedves Szülők!

Ha Önnek a Vécsey szomszédságában lévő négy óvoda valamelyikébe jár gyermeke, az elmúlt hét során valószínűleg találkozott iskolánk vezetőségének valamelyik tagjával az óvodai szülőértekezleten. Minden csoportba eljutottunk, hogy bemutassuk iskolánk beiskolázási programját. Köszönjük az óvodavezetőknek, óvodapedagógusoknak!

Már ekkor beszéltünk arról, hogy a Vécsey a beiskolázást segítő havi HÍRLEVELET szerkeszt az érdeklődő szülők számára. Feliratkozni az óvodában is lehet, de akinek ez kényelmesebb, hívja az iskola 42-512-814-es telefonszámát, vagy jelentkezzen e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.