Régi hagyomány iskolánkban a Karácsony közös megünneplése. Ebben az évben (a tavalyihoz hasonlóan) két karácsonyfát állítottunk. A főépületben a Tormássi Géza önkormányzati képviseő úrtól kapott fából még jócskán le is kellett vágni, hogy beférjen az aulába. A kisépület gyönyörű fáját a Szülői Szervezet ajánlotta fel. Mindkettőt köszönjük a gyermekek és a nevelőtestlet nevében!

Az EFOP 3.1.5-16-2016-00001 kiemelt projekt ebben az évben alkalmat adott arra, hogy ne csak egy (egyébbként csodálatos) karácsonyi műsort tekinthessünk meg közösen, de az alsó tagozatosok szüleit családi napra is invitáljuk. Így az alsóban közös éneklés, mézeskalács díszítés, kézműveskedés, mesehallgatás és megannyi program várt a családokra.

10 órától a 3.a osztály tanulói mutatták be "Karácsonyi csoda" című műsorukat. A fellépés fantasztikusan sikerült! Köszönjük a gyerekeknek, és Soltész Klára, Tarczaliné Tóth Hajnalka, Kovács Gábor tanítóknak, hogy megható műsorukkal valóban belopták a "Karácsony csodát" szívünkbe!