A Diáktanács múlt heti gyűlésén az osztálytitkárok megválasztották az új diákönkormányzati vezetőséget, melynek tagjai:

DÖK-vezető Majoros Bianka 7.a, helyettesek Hugyecz Júlia 6. b és Dávid Róbert 7.a.

A gyűlésen megbeszélték a december 9-i Mikulás-bulival kapcsolatos tudnivalókat. Ezek szerint az alsó tagozatosoknak 13-16 óráig, a felsőnek 17-20 óráig tart majd a program. A belépő 300 Ft, a tombola 100 Ft.

Ebben a tanévben is megtartottuk a hagyományos őszi papírgyűjtésünket szeptember 15-én. Nem csak a jutalom miatt, de a környezettudatos nevelés okán is fontosnak tartjuk, hogy ez a hagyományunk hosszú időn át fennmaradjon. Iskolánk összesen megközelítőleg 3 tonna papírt gyűjtött össze. Örömmel állapítottuk meg, hogy ez bizony több, mint tavaly ilyenkor!

Jakab lászló írása

Bár az időjárás a második kijelölt időponton sem fogadta kegyeibe a DÖK nap résztvevői, azért kedden mégiscsak megrendeztük a DÖK délutánt. A programok bentre szorültak, de hála a két tornateremnek, és a tágas ebédlőnek, valamint az aulának, a résztvevők nagyon jól érezték magukat!

2016. október 18. - Új képek kerültek az albumba!

Kedves Gyerekek!

A holnapi napon 2016. október 11-én az időjárástól függetlenül megtartjuk a múlthéten elmaradt DÖK délutánt. A diákönkormányzat mindenkit szeretettel vár a programokra!

Kedves Gyerekek!

Sajnálattal közöljük, hogy a 2016. október 4-i napra meghírdetett DÖK nap a várható esős idő miatt elmarad, és egy jövőheti időpontban, reményeink szerint szebb időben kerül megrendezésre.

Jakab László DÖK segítő nevelő mindenkit értesít majd az új időpontról, amelyet honlapunkon is olvashattok majd!

Szíves megértésüket köszönjük!