4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az iskola KRÉTA rendszerébe!

Kattintson ide, ha segítségre van szüksége a belépéshez KRÉTA rendszerbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 ÉTKEZÉS LEMONDÁS: 06-30-176-62-66 (Fábián Attiláné)

Tisztelt Szülők!

2023. október 18-án szerdán reggel 8 órától tartjuk beiskolázási nyílt napunkat, melyre szeretettel várjuk az érdeklődő szülőket, óvodásokat!

A köszöntő után kezdésként kihírdetjük az állatvédelmi témahét alkalmából hírdetett rajzversenyünk eredményeit, majd két kiváló tanítónk tart órarészleteketet negyedik osztályainkban.

Tóth Anett a nyelvtan és a zene világába kalauzolja el vendégeinket, míg Tarczaliné Tóth Hajnalka játékos őszi hangulatú matematika foglalkozásra várja az érdeklődőket.

Szeretettel vájuk Önöket és Gyermekeiket jubiláló iskolánk Nyilt napjára 2023. október 18-án!

Mit Ünneplünk? 60 éve, 1963. szeptember elsején szólalt meg először az iskolacsengő iskolánkban, a Nyíregyházi Tankerületi Központ fenntartásában működő Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézményében. Ma már nagyon sok olyan diák van az érkerti iskolában, akinek, nem csupán a szülei, hanem a nagyszülei is itt ismerkedtek meg a számok és a betűk csodás világával. A tanév során ünnepi rendezvénysorozattal tisztelegünk az elmúlt hat évtized előtt.


60 év egy ember életében is sok idő. Egy szervezetében pedig rengeteg változást hozhat. Az érkerti városrész ikonikus általános iskolája azonban állta az idők próbáját, generációkat oktatott és nevelt szép eredménnyel. A 60. születésnapot méltó módon szeretnék megünnepelni, ezért programokat szervezünk, melyek jórészt nyitottak az iskolánk iránt érdeklődő szülők számára is.

Várjuk Önöket!