Kedves Szülő!

Tisztelettel tájékoztatom, hogy 2023. november 30-án a Vécsey Károly tagintézményben „Egy nap a suliban elektromos áram nélkül” tematikával az iskola kommunikációs csatornáit is érintő rendezvény kerül megszervezésre.

Tájékoztatom, hogy ezen a napon a 06-30-176-63-14 telefonszám használható a tagintézménnyel való kommunikáció során!

Iskolánk Ökoiskola. Folyamatos feladatunknak tartjuk a gyermekek és felnőttek érzékenyítését, tájékoztatását. Úgy érezzük, hogy ez a kreatívan megszervezett, figyelemfelhívó esemény jól szolgálja majd ezt a célt. November 30 a takarékosság világnapja, témanap.

Az „árammentes” napon csak a fűtéshez és a tűzjelző berendezéshez szükséges áramköröket szeretnénk működtetni. Terveink szerint nem lesz az épületben világítás, nem használunk kivetítőket, okoseszközöket a tanítás során, azok a gyerekek akik nem hozzák, vagy leadják a mobiltelefonjukat aznap, jutalmat kapnak. A minél szélesebb körű hitelesség érdekében az épületben nem lesz internet, ezért nem működik majd a honlap, és süketek lesznek a vezetékes telefonok, nem működik a csengő.

Ezen a napon nem adunk házi feladatot, ezért aki szeretné, délután  haza viheti a gyermekét.