4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az iskola KRÉTA rendszerébe!

Kattintson ide, ha segítségre van szüksége a belépéshez KRÉTA rendszerbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 ÉTKEZÉS LEMONDÁS: 06-30-176-62-66 (Fábián Attiláné)

A Magyar Diáksport Szövetség (MDSZ) a hosszú COVID-időszak után mozgásra hívta az iskolákat az Európai Diáksport Napján, amely hazánkban idén minden eddiginél több: 1550 intézményt mozgatott meg.

Az Európai Sporthét eseménysorozat részeként zajló élménysportnap egész Európában összesen közel negyven országban zajlott, több mint 2 millió iskolás részvételével. Nyíregyházán több iskola csatlakozott a programhoz, köztük iskolánk is. Egész intézményünket megmozgató sport programok voltak ezen a szeptember 24-i pénteki napon diákjainknak. A nap közös tornával indult, ahol először az alsós, majd a felsős osztályok tanulói tornáztak közösen tanáraikkal az iskolaudvaron. Miután jól megmozgatták magukat, a felsősöket kerékpár akadálypálya várta, ahol ügyességüket mérhették össze. Alsós diákjaink pedig a műfüves pályán megrendezett akadályokon, játékos ügyességi helyszíneken próbálhatták ki magukat.

Képek az eseményről IDE kattintva érhetők el.