Kedves Szülők, Gyerekek!

Kedves Szülők!

Szeptember 1-én megkezdődik az iskola. Bár a vírusvédelmi szabályok a hétköznapi életben enyhültek, a rendezvényekre vonatkozó jogszabályi rendelkezések (484/2020. (XI. 10.) Korm. rendelet) még érvényben maradtak, ezért az alábbiakról tájékoztatom Önöket:

A 2021. szeptember 1-én 8 órakor tartandó tanévnyitót szabadtérre tervezzük. Mivel a létszám nem éri el az ötszáz főt, korlátozások nélkül látogatható. Kérem, csak az első osztályosok szülei maradjanak a tanévnyitón, a magasabb évfolyamos nebulókat háromnegyed nyolcig kísérjék el az iskolába, de a kedves szülők már ne maradjanak az évnyitón.

Eső esetén azonban a zárt téri rendezvényekre vonatkozó szabályok miatt a megjelenő szülőknek magukkal kell hozniuk védettségi igazolványukat, melyet a belépéskor ellenőrzünk. A védettségi igazolvány személyi igazolvánnyal együtt érvényes.

A koronavírus elleni védekezés általános szabályai az iskolakezdés idején enyhültek, így az iskolai védekezés alapjául szolgáló intézkedési tervünk módosult.

Önkéntes alapon belépéskor hőmérsékletmérésre és kézfertőtlenítésre van lehetőség. Az épületet rendszeresen fertőtlenítjük, valamint biztosítjuk az egyéni védekezéshez szükséges fertőtlenítő szereket, eszközöket is. A maszk használata jelenleg önkéntes. További részleteket találnak intézkedési tervünkben.

Kérem, betegség tüneteit mutató gyermeket ne hozzanak iskolába!

A szülői házzal való tartalmas és eredményes együttműködés reményében kívánok gyermekük számára élményteli tanévet!

Veres László
tagintézmény-vezető

Legkésőbb 7:45-ig kell megérkezni az iskolába alkalomhoz illő ünnepi öltözetben.

Tankönyvosztás az első tanítási napon történik.