Tisztelt Szülők!

A Miniszterelnök Úr bejelentésének megfelelően 2021. április 19-én lépcsőzetesen megnyit az iskola. Az alsó tagozat a hagyományos jelenléti munkarendben, míg a felső tagozat május 7-ig az elmúlt időszakban is használt digitális munkarendben folytatja tanulmányait.

Felhívjuk a figyelmüket, hogy a családban történt esetleges koronavírusos megbestegedést az iskola számára továbbra is haladéktalanul jelezni kötelesek!

Hétfőtől az alsó tagozatosok két bejáraton léphetnek be az iskola területére. Az 1. és 2. osztályos gyermekek a főbejáraton, a 3. és 4. évfolyamos tanulók a tornaterem melletti elektromos kapun, majd az ebédlő mellett elhaladva az udvari bejáraton. Mindkét helyen ellenőrizzük  valamennyi  belépő  személy testhőmérsékletét. Az  udvarra  belépő  tanulók kötelesek a legrövidebb időn belül az épületbe is belépni.

Az épületbe csak egészséges, láztalan személy léphet be!

A tömeg elkerülése érdekében több lépcsőben és két kijáraton engedjük haza a gyermekeket.

1. a és 1.b főbejárat 15:50-16:00. 2.a főbejárat 16-16:10.

A 3.a és 4.a osztályosokat a  nevelők csoportonként 16 és 16:10 között az udvaron keresztül az elektromos kapuhoz kísérik.

A testvérek hazaengedését összehangoljuk.17 óráig ügyeletet biztosítunk.

A maszkviselés az iskola teljes területén a teljes benntartózkodás alatt kötelező!

Az alsó tagozaton 2021. április 19-től pedagógusaink jelenléti munkarendben tanítanak, a digitális tanulás lehetőségét nem tudjuk biztosítani.

Az iskola által az alsó tagozatosok számára kiosztott digitális eszközöket (tabletek és laptopok) az alábbi rendben kell visszahozni:

1-2. évfolyam: hétfő 7:30-9:00.
3-4. évfolyam: kedd 7:30-9:00.

Az eszközt a szülőnek kell visszahoznia! Az átvétel az elektromos kapun belépve, a tornaterem folyosó-ajtónál történik. Az átadott eszközöket tételesen átvizsgáljuk. Kérem, az eszközöket az átadott állapotnak megfelelően tisztán, fertőtlenítve, sérülésmentesen és valamennyi tartozékával hozzák vissza. Az esetleges sérülést, hibát az átadás során jelezzék!

Üdvözlettel: Vezetőség