Kedves Gyerekek, Tisztelt Szülők!

Gondolom, az elmúlt évek nagy sikerei után sokan várták már a más években szeptember utolsó hétvégéjén iskolánkban megrendezésre kerülő Érkerti Családi és Pályaorientációs Napot! Sajnos az élet, a tavaly novemberben a kínai Wuhanból elindult ma Covid-19-ként emlegetett rettegett koranavírus ebben az évben felülírja a terveket.

2020 szeptemberében a Vécsey az érvényben lévő korlátozások, az emberek egészségének védelme érdekében nem szervez Családi napot. Nem tettünk le azonban a pályaorientációs nap megrendezéséről. 2020. szeptember 26-án éppen ezért alkalmazkodva a jelenlegi körülményekhez ONLINE PÁLYAORIENTÁCIÓS NAPOT tartunk! Az eseményt valamennyi évfolyamunkon, különböző, az életkori sajátosságokhoz illeszkedő tematikával bonyolítjuk le.

A KRÉTA felületén, és az osztályokban megszokott zárt facebook csoportokon keresztül osztjuk meg a pályaválasztást előkészítő videókat, játékokat, kérdőíveket, tájékoztató anyagokat. A kicsik játékosan, a nagyobbak tényszerűen ismerkedhetnek meg a különböző szakmákkal, iskolákkal, a középiskolai beiskolázás folyamataival.

Remélem, mindenki megtalálja a kedvére valót a színes forgatagban! Kívánom, érezzétek/érezzék jól magatokat pályaorientációs napunkon!