Kedves Gyerekek, Tisztelt Szülők!

A 2020/2021. tanév 2020. szeptember 1-én 7:45-kor elkezdődik! A járványügyi helyzet az életünk minden területét befolyásolja, így az iskolát is. A jelen állás szerint a hagyományos módon indulunk, persze az egészségügyi rendszabályok fokozott betartásával. Az iskolai "vírusszabályokról" egy másik bejegyzésben részletesen tájékoztatjuk önöket.

A rendkívüli helyzet rendkívüli intézkedéseket eredményez. Ebben az évben jó idő esetén az alsó tagozatosok számára tartunk az udvaron rövid, ünnepélyes tanévnyitót 8 órától. A felső tagozatosok tanévnyitójára az osztálytermükben, osztályonként, osztályfőnöki óra keretében kerül sor.

Rossz idő esetén MINDEN OSZTÁLYNAK az osztálytermében lesz osztályonként a tanévnyitó.

Kedves Szülők!

A helyzethez alkalmazkodva korlátoznunk kell az intézménybe való belépést. Kérem, hogy lehetőleg csak első osztályos gyermekét kísérje el az évnyitóra! Felsős szülők ebben az évben ne jöjjenek be az iskolába az évnyitó reggelén!

Megértésüket köszönöm!