Tisztelt Szülők!

Amint azt 2020. május 20-án Dr. Maruzsa Zoltán Köznevelésért felelős Államtitkár bejelentette a tantermen kívüli digitális munkarend a tanév végéig, június 15-ig érvényben marad és a tanév hossza sem változik.

2020. június 2-től azonban egyéni vagy kiscsoportos (1-5 fő) foglalkozás szervezhető a tanulók felzárkóztatása céljából az iskola épületében.

Ezeknek a foglalkozásoknak a megszervezése tagintézményünkben folyamatban van. A tanulót az iskola értesíteni fogja, amennyiben számára felzárkóztatást szervez az iskolában egy adott nap adott időszakában! Elsősorban azokat a gyerekeket fogjuk behívni, akiket nem, vagy kevésbé értünk el a digitális oktatásban online módon, vagy nem kapcsolódtak be elég aktívan egy, vagy több tantárgyból. A kiértesítések holnap, 2020. 05. 29.-én megtörténnek a KRÉTA rendszeren és lehetőség szerint egyéb csatornákon keresztül (osztályfőnök, osztály csoport, telefon).

A behívott tanulók csak a megjelölt időpontokban, a járványügyi intézkedések betartásával, maszk használatával tartózkodjanak az iskolában!

Ha a behívott tanuló a megjelölt időpontban semmiképpen nem tud megjelenni, értesítsék az iskolát a 06-42-512-814-es telefonszámon, illetve a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. email címen!