Közintézményeket Működtető Központ (KÖZIM)

4400 Nyíregyháza, Országzászló tér 1.

Tel: 06-42/512-835

Tisztelt Szülő / Gondviselő!

Tájékoztatom, hogy a 2020/2021-es tanévre az intézményi étkezést a Közintézményeket Működtető Központ az iskolai tanítási napokon biztosítja.

Ebben az évben a rendkívüli helyzetre való tekintettel nem tudjuk az intézményekben a tanulók részére a nyomtatványokat kiosztani, valamint a kitöltött nyomtatványokat összegyűjteni.

Kérem, hogy a 2020/2021. tanévre vonatkozó Intézményi közétkeztetés igénybevételével kapcsolatos

-     Igénybejelentő nyomtatvány – nyomtatott nagybetűkkel kitöltött, aláírt – eredeti példányát, valamint

-     Támogatás igénybevétele esetén a támogatás igénylő nyomtatványt a jogszabály szerinti mellékleteket kitöltve, vagy szükség esetén leigazoltatva eredeti példányban

-     A kedvezményes étkezésre való jogosultság igénybe vételéhez a szükséges igazolások másolati példányait

-     Diétás étkezés esetén a szakorvosi igazolás és a legfrissebb ambuláns lap másolati példányát

2020. május 31-ig szíveskedjenek postai úton eljuttatni az alábbi címre:

Közintézményeket Működtető Központ

4400 Nyíregyháza, Országzászló tér 1.

Felhívom figyelmét, hogy amennyiben a tanuló mégsem abban az intézményben kezdi meg tanulmányait, ahová az igénybejelentőt benyújtotta, úgy szükséges lemondó nyilatkozatot kitöltenie és címünkre eljuttatnia! Amennyiben nincs írásos lemondás, úgy a megrendelés érvényes, a lemondó nyilatkozat megérkezéséig, így azt ki kell fizetni.

További felvilágosítás kérhető telefonon (42/512-835) vagy e-mailben (Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.).

A nyomtatványok igényelhetőek munkatársainknál és a www.kozim.hu honlapon, az ÉTKEZÉS menüpont alatt is elérhetőek, letölthetőek.

A közétkeztetéshez kapcsolódó személyes adatkezelésről szóló Adatkezelési Tájékoztató is megismerhető a www.kozim.hu oldalon.

Nyíregyháza, 2020. május 06.

Letölthető dokumentumok:

Tanévkezdési tájékoztató a közétkeztetés igénybevételéhez 2020/2021-ES TANÉV

NYILATKOZAT AZ ÉTKEZÉS IGÉNYBEVÉTELÉHEZ - 2020/2021 ÁLTALÁNOS ISKOLA (1 – 4. évf.)

NYILATKOZAT AZ ÉTKEZÉS IGÉNYBEVÉTELÉHEZ - 2020/2021 ÁLTALÁNOS ISKOLA (5 – 8. évf.)

Közintézményeket Működtető Központ