4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az iskola KRÉTA rendszerébe!

Kattintson ide, ha segítségre van szüksége a belépéshez KRÉTA rendszerbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

 ÉTKEZÉS LEMONDÁS: 06-30-176-62-66 (Fábián Attiláné)

Régi hagyomány iskolánkban a Karácsony közös megünneplése. Ebben az évben is állítottunk karácsonyfát iskolánk főbejárati előterében. A téli szünet előtti utolsó hét már a karácsonyra való ráhangolódással telt. Iskolarádión a tanórák közti szünetekben karácsonyi zenék tették hangulatosabbá az elmúlt hetet.

Az EFOP 3.1.5-16-2016-00001 kiemelt projekt alkalmat adott arra, hogy ne csak egy csodálatos karácsonyi műsort tekinthessünk meg közösen, de az alsó tagozatosok szüleit családi napra is invitáljuk. Így az alsóban közös éneklés, mézeskalács díszítés, kézműveskedés, mesehallgatás és megannyi program várt a családokra.

10 órától a 3.a osztály tanulói mutatták be megható műsorukat. A fellépés fantasztikusan sikerült! Köszönjük a gyerekeknek, Lakatosné Zajácz Ágnes, Tóth Gáborné tanítóknak, a dekoráció készítőknek és mindenkinek, aki részt vett az előadás készítésében, hogy megható műsorukkal valóban belopták a Karácsonyt szívünkbe!

A képeket köszönjük Csajági Éva tanárnőnek, melyeket ide kattintva tekinthetünk meg.