Kedves Szülők!

Iskolánkban a tanulókkal kapcsolatos adatok kezelésére a NEPTUN-naplót használjuk. Ehhez kapcsolódik az elektronikus ellenőrzőkönyv, melynek elérését, használatát segíti az alábbi bejegyzés.

Az elektronikus ellenőrzőkönyv egy internethozzáférés és számítógép vagy mobileszköz (telefon, tablet) segítségével elérhető webalapú alkalmazás. Minden tanulónk számára egyedi, felhasználónévvel és jelszóval azonosított belépést biztosít. Gyorseléréshez használhatják az iskolánk honlapján található belépési linket:

belepes

Az e-ellenőrző az alábbi hivatkozással is elérhető: http://vecseynyiregyhaza.e-naplo.hu

Ha ez utóbbit választják, a megjelenő oldalon ki kell választani a bal oldali menüből az "Elektronikus ellenőrzőkönyv" menüpontot.

fomenu

A bejelentkezéshez felhasználónév és jelszó szükséges. Alapértelmezett felhasználónév a tanuló oktatási azonosítója, jelszó pedig a tanuló születési ideje kötőjelekkel tagolva (pl.: 2003-02-12). A jelszó az első bejelentkezést követően megváltoztatható.

Ha a belépéssel problémájuk van, vagy jelszóvisszaállítást szeretnének igényelni, jelezzenek e-mailben, vagy telefonon!

Belépés után az oldal felső részén tájékoztató adatok jelennek meg:

cimsor

Bal oldalon egy menü helyezkedik el, amiben csoportokra osztva találjuk az e-ellenőrző legfontosabb funkcióit:

menusor

Ugyanitt érhetőek el a mobileszközökre készült applikációk a három legfontosabb mobilplatform esetében (Android, IoS, Windows phone). Aki rendelkezik valamilyen okostelefonnal, annak érdemes letöltenie ezek egyikét, hogy naprakész legyen a gyermeke iskolai teljesítményét illetően!

A legalsó menüpont a "Felhasználói kézikönyv", melynek elolvasását ajánlom szíves figyelmükbe!

Kérem, minél nagyobb számban vegyék igénybe az elektronikus ellenőrzőkönyv szolgáltatásait!