beiratkozas 4

Kedves Szülők!

Szombattól online már be lehet iratkozni a Vécseybe! Kérem, fontolják meg, és próbálják ki ezt a biztonságos, a személyes megjelenést nélkülöző beiratkozási formát!

Ha szükséges kérjenek segítséget az iskolától!

beiratkozas 3

Hogyan tudom beíratni a gyermekemet 2021/2022. tanévre a Vécsey Károly Tagintézménybe?

Segítünk!

Beiratkozni online és személyesen is lehet.

Akár az online, akár a személyes formát választja, nyugodt lehet, mert mi végig segítjük a beiratkozás folyamatában!

1. lépés: Ellenőrizze a körzetet:  https://kir.hu/korzet

2. lépés: Április 7-től 9-ig előzetes telefonos jelzés!

Telefonáljon az iskolának: 06-30-176-63-14!

Az előzetes jelzés nem kötelező. Miért érdemes mégis előre felvenni a kapcsolatot az iskolával? Válaszolunk a kérdéseikre, segítjük az online beiratkozásban ha elakad, illetve ütemezzük az időpontokat, ha személyesen szeretne beiratkozni.

TISZTELT SZÜLŐ/ TÖRVÉNYES KÉPVISELŐ!

Tájékoztatom, hogy a kihirdetett veszélyhelyzetre tekintettel a 2021/2022. tanítási évre történő általános iskolai beiratkozás során nemcsak személyes, hanem online úton is lehetőség van beíratni a tanköteles korba lépő gyermekét. Az általános iskola első évfolyamára történő jelentkezésének elektronikus, online formájára 2021. április 10-től nyílik meg az informatikai lehetőség az Ön részére a KRÉTA rendszer felületén keresztül: https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap. Az e-Ügyintézés „Beiratkozás Általános Iskolába (BÁI)” felület 2021. április 16-án éjfélig van nyitva. Tekintettel a veszélyhelyzetre, javasoljuk, hogy éljenek ezzel a lehetőséggel, amely nemcsak biztonságos, hanem kényelmesebb is az Ön számára.

Kedves Szülő!

Megosztjuk önnel a Nyíregyházi Tankerületi Központ beiratkozással kapcsolatos tájékoztatóját.

Kedves Szülők! Kedves Ovisok!

Bemutatkoznak a leendő tanító nénik is!

Két első osztály indítására készülünk.

Az 1.a osztály osztályfőnöke Lakatosné Zajácz Ágnes lesz. Mellé Tarcsáné Babály Orsolya tanító nénit tervezzük párként.

Az 1.b osztály osztályfőnöke várhatóan Dalanics Katalin lehet. Hozzá a nyáron új tanító párt veszünk fel, ha szükséges.

Kedves Érdeklődő Szülő!

Veres László tagintézmény vezető vagyok. Nagy szeretettel köszöntöm a Vécsey Iskola első beiskolázást segítő hírlevelének megjelenése apropóján! Köszönöm, hogy bizalmával megtisztelt minket, és nyitottan fordul intézményünk felé!

Kedves Szülők!

A járványügyi helyzet, a sorozatos szigorítások miatt iskolánk, a Vécsey Tagintézmény bemutatkozási lehetőségei korlátozottak. Beiskolázási programjaink egy része elmaradhat.

Kedves Szülők!

A mai napon megkezdődött az első osztályos gyermekek beiratkozása a Vécsey Iskolába. Mint tudják, az idén a járványhelyzet miatt a rendhagyó módon két szakaszban iskolázzuk be a leendő első osztályosokat.

Ebben a második szakaszban 2020. április 28. és május 15. között lehet beiratkozni hozzánk, a Vécsey Suliba!

Mit kell tennie ha ide szeretné iratni a gyermekét?

A legegyszerűbb, ha hívja a 06-42-512-814-es telefonszámot, és egyeztetünk a teendőkről.