4400 Nyíregyháza, Vécsey köz 27. | Telefon: 06-42-512-814 | e-mail: vecseytagiskola@gmail.com

Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola VÉCSEY KÁROLY TAGINTÉZMÉNYE

Kattintson ide, ha be szeretne lépni az e-ellenőrzőbe!

Kattintson ide, ha a beiskolázási programjainkra, tudnivalókra kíváncsi!

Támogassa alapítványunkat! Vécsey Károly Alapítvány: 11744003-20130082-00000000

Nyilatkozzon az adó 1%-áról!

Kedvezményezett neve: Vécsey Károly Alapítvány. Adószám: 18797703-1-15.

ÉTKEZÉS LEMONDÁS: 06-30-176-62-66 (Fábián Attiláné)

Kedves Érdeklődők!

2022. október 20-án, egy nappal a korábban meghirdetett időpont után Nyílt napra várjuk a Vécsey iránt érdeklődő szülőket ovodás gyermekeikkel együtt!

Éliás Szabolcsné Gyöngyi néni a matematika rejtelmeibe, Kis-Tóth Panna pedig a mesék világába kalauzolja el játékos foglalkozáson az ifjú nebulókat!

Reméljük, hogy szülőnek-gyereknek egyaránt nagy élmény lesz ez a 8 órakor kezdődő, kb. két órás program.

Mindenkit várunk szeretettel!

Kedves Szülők!

Ha Önnek a Vécsey szomszédságában lévő négy óvoda valamelyikébe jár gyermeke, az elmúlt hét során valószínűleg találkozott iskolánk vezetőségének valamelyik tagjával az óvodai szülőértekezleten. Minden csoportba eljutottunk, hogy bemutassuk iskolánk beiskolázási programját. Köszönjük az óvodavezetőknek, óvodapedagógusoknak!

Már ekkor beszéltünk arról, hogy a Vécsey a beiskolázást segítő havi HÍRLEVELET szerkeszt az érdeklődő szülők számára. Feliratkozni az óvodában is lehet, de akinek ez kényelmesebb, hívja az iskola 42-512-814-es telefonszámát, vagy jelentkezzen e-mailben: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.